Obnovení provozu autoškoly

Výuka teorie bude probíhat. Zahájení nového kurzu bude po telefonické domluvě (606927341).                                               

Chtěl bych touto cestou všechny požádat o dodržování maximálních hygienických opatření, zejména:

  • Účastník výuky a výcviku musí být bez akutních zdravotních potíží odpovídajících virovému infekčnímu onemocnění (např. horečka, kašel, dušnost, náhlá ztráta chuti a čichu apod.) a nemá v daném čase nařízeno karanténní opatření.
  • Pokud tedy vykazujete tyto známky nemoci, prosím vás o posečkání s výukou a výcvikem.

Při praktické výuce ve vozidle má každý po celou dobu ochranné prostředky dýchacích cest. Po každé jízdě budou vnitřní prostory vozidla a vnější kliky dveří dezinfikovány.                                                                                             

Děkuji. Ing. Marián Rapavý